Home » Thrillers

De Schuldigen                                           

David Baldacci                                           

Will Robie is de beste huurmoordenaar die de Verenigde Staten in dienst hebben. Tot nu toe…

€ 3,00     Bestellen

 

De Onschuldige Slaap     

Karen Perry                                                                                                    Vijf jaar nadat zijn zoontje Dillon om het leven kwam bij een aardbeving, denkt Harry zijn zoon op straat te zien en beleven zijn vrouw en hij hun nachtmerrie opnieuw. Was het echt Dillon of heeft hij het zich  maar          verbeeld ?             

                                      € 3,00      Bestellen

Het Juvenalis Dilemma

Dan Brown

De National Securety Agency heeft de krachtigste supercomputer ter wereld. Susan Fletcher ontdekt dat de NSA wordt gechanteerd met een ingenieuze code. Ze gaat aan de slag om een ramp op wereldschaal te voorkomen.

 € 3,00   Bestellen

In een donker donker bos                     

Ruth.Ware    

 Een super spannende thriller over een vergiftigde vrouwenvriendschap. Nora heeft Claire al 10 jaar niet meer gezien als ze onverwacht wordt uitgenodigd voor een  vrijgezellenfeest.

€ 3,00  Bestellen

 

.

Stille dreiging     

Joy Fielding   

Terry verhuurt  haar tuinhuis aan de jonge Alison. Maar er is iets zwaar mis met Allison. Een spannend verhaal met een schokkende wending en een krachtige plot.

 

€ 3,00      Bestellen

Schijnbeweging   

Harlan Coben  

 Myron Bolitar is een heetgebakerde sportmakelaar. Hij krijgt de opdracht Brenda Slaughter, die met de dood wordt bedreigd, te beschermen. Tussen hen gaapt een afgrond van corruptie, leugens en bedrog.

€ 3,00     Bestellen

Heeft een meisje

weggehaald                                              

Mary HiggingsClark                                                                                     

De 4-jarige Laurie wordt op klaarlichte dag ontvoerd. Pas na 2 jaar wordt ze gevonden. Als jaren later haar ouders bij een ongeluk om het leven komen, blijkt dat Laurie de ontvoering nooit goed heeft verwerkt. Ze zoekt hulp bij een psychiater, wat leidt tot een confrontatie met haar ontvoerders

                                             €3,00       Bestellen                                                                                                            

BevrorenTegoeden 

Quentin Bates                                        

Moord en corruptie op IJsland. Gunna Gisladóttir is vastbesloten uit te vinden waarom een jongeman verdronk op een plek, die meer dan honderd kilometer afligt van de plaats waar hij zou moeten zijn. 

 

€ 3,00   Bestellen

 

Geboren Verliezers

Elvin Post

Romeo Easly groeide op in een gevaarlijke New Yorkse wijk, onder de beschermende vleugels van crimineel Sean Withers.Zijn broer Russell raakt steeds meer verstrikt in Seans web. Als Romeo een stommiteit begaat brengt hij    zijn eigen leven en dat van zijn broer in gevaar.                          € 3,00   Bestellen

.

Kern van Leugens                                  

Iris Johansen

Forensisch artieste Eve accepteert  een opdracht om het hoofd van een onbekende man te reconstrueren. Al snel is het duidelijk dat er iemand is die niet wil dat de opdracht wordt afgemaakt.

€ 3,00 Bestellen

 

.

De aardbeibeet

Barbara Voors

Een boeiend en verrassend verhaal over de ondergang van Molly, die dacht alles prima voor elkaar te hebben, carrière, een man en 2 kinderen, geld en een huis aan zee.

€ 3,00   Bestellen

 

 

Mathilde                                                   Tomas Ross

Literaire thriller over het raadselachtige levenseinde van Mathilde Willink.

€ 3,00    Bestellen

 

                                                    

Het Shepherd Commando  

Robert Ludlum  

 

 Generaal Hawkins is woest op Peking op Washington en op iedereen. Hij bedenkt een krankzinnig plan: de ontvoering van de eeuw. Het doelwit is de paus.

                                   € 3,00        Bestellen

One for the money

Janet Evanovich                                             

Spannende, humoristische en hilarische misdaadroman.Over de jonge premiejager Stephanie Plum.Haar opdracht is het opsporen van een voortvluchtige ex-politieman die van                              moord wordt beschuldigd.

                             € 3,00      Bestellen

   

 

                                                                                     

 

Gifgroen  

 Liv

Literaire thriller over jaloezie en roddelzucht. Van dezelfde auteur als het boek Wraaklust.

€ 3,00   Bestellen                                                                                                 

 

De Stille Zonde                                                                                              

Ieneke Dijkzeul

Literaire thriller.Tijdens een schoolreünie wordt Eric Janson, docent Engels vermoord.

€ 3,00     Bestellen

 De Duivels hete adem

David Gilman

Nadat hij op het nippertje is ontsnapt aan een moordenaar, ontdekt Max Gordon dat zijn vader, een ontdekkingsreiziger, wordt vermist. Met meer intriges en de dood tartende acties dan in een James Bondfilm.

                                   €  4,00   Bestellen

Het Bernini Mysterie                               Dan Brown

Robert Langdon gaat de strijd aan met de terreurbeweging Illuminati. Het spoor dat Langdon volgt is 400 jaar oud en slingert  door Rome. Intussen wordt in het Vaticaan een nieuwe paus gekozen en zit Rome vol belangrijke kerkleiders.

                                   € 3,00   Bestellen

.

Kijk niet om

Bill Floyd

Een literaire thriller voor de liefhebbers van Karin Slaughter, Esther Verhoef en Saskia Noort.

€  3,00  Bestellen

Quiz                                                           Dick Maas

Een thriller gebaseerd op de gelijknamige film van Dick Maas.

 

 

€ 3,00   Bestellen

Geheime Kamers

John Burdett

Een anoniem toegezonden snuff  movie, waarin een dodelijk slachtoffer valt, zet Sonchia ertoe aan om deze zaak tot op de bodem uit te zoeken. In Bangkok is niets wat het lijkt.

€ 3,00  Bestellen

 

.Bloedbruiden

Margie Orford

Speelt zich af in het hedendaagse Kaapstad, Zuid Afrika. Clare Hart opent de jacht op een moordenaar van jonge vrouwen

€ 3,00  Bestellen

De oorsprong van het kwaad

Adrew Taylor                

Psychologische triller.Janet Byfield heeft alles wat een vrouw zich maar wensen kan. Maar dan duikt er een moord uit het verleden op en wordt de idylle wreed verstoord.

€ 3,00  Bestellen

Omringd door het kwaad

Adrew Taylor

Psychologische triller. De macht van een 19e eeuwse dichter en opiumverslaafde dreigt over het graf heen te reiken. David Byfield is het middelpunt van de gevaren die hem en zijn vrouw bedreigen.

€ 3,00  Bestellen

 

Verzwijg mij niet

Piet Baete

4 Vrienden bezoeken onuitgenodigd een feest. Vic ziet daar zijn ex-vriendin en wil haar kost wat kost terugwinnen. Intussen trekt hoofdinspecteur Briek Mulders op                                 onderzoek uit wanneer er een lijk

                            van een jongeman wordt gevonden.

                            € 3,00  Bestellen

 

Drumsticks

Charlotte Carter

Een Nanette Hayes-mysterie. Speelt zich af in de straten van New York.

€ 3,00  Bestellen

De tiende rechter

Brad Meltzer

Spanning en humor over het reilen en zeilen van het hooggerechtshof in Washington.

€ 3,00  Bestellen

De wetgevers

Brad Meltzer

Speelt zich af in de senaat in Washington. Houdt je in z’n greep, tot en met het bloedstollende einde.

€ 3,00  Bestellen

 

De nieuwe Stad

Stephen Amidon

Een mengeling van literatuur, thriller en zedenschets.

Een ontluisterend beeld van de Amerikaanse samenleving.  

                            €  4,00  Bestellen

 

Dode letter

Marthe Maeren

Spannende thriller met de advocate Frieda Degraeve in de hoofdrol.

 

€  3,00  Bestellen

In het verborgene

Helena von Zweigbergk

Een Zweedse psychologische  triller met gevangenisdominee Ingrid Carlberg in de hoofdrol.

€ 3,00 Bestellen

Het oordeel

Dean Koontz

Een onschuldige ontmoeting tijdens de lunch tussen Cubby en Waxx loopt compleet uit de hand en er ontstaat een bloedstollende strijd, waarbij Waxx zich ontpopt als een regelrechte psychopaat

€ 3,00  Bestellen                                                                                              

Schokkende ervaringen voor F.J.

Dianne Day

Freemont Jones is een vrijgevochte onafhankelijke vrouw. In San Francisco raakt ze als amateur-detective verstrikt in een complex mysterie.

                            € 3,00 Bestellen

De Blauwe nacht

Felix Thijssen    

Een psychologische thriller. Privédetective Max Winter voelt argwaan tegenover een cliënt die hem de moord op zijn vriendin wil laten onderzoeken. Dat argwaan is                               terecht.

                            € 3,00  Bestellen

De verdwenen Mona Lisa

R.A. Scotti

De mysterieuze verdwijning van Da Vinci’s meesterwerk. Het waar gebeurde verhaal speelt zich af in het Parijs van 1911. Rond dit verhaal lees je interessante feiten uit                             de wereld van de kunst.

                            € 3,00  Bestellen

 

Verloren

Nicci French

Weer een ijzersterke thriller van het welbekende koppel. Dit boek zit nog in de gesealde verpakking en is gloednieuw

€ 3,00  Bestellen

De hand van de schilder

Wolfram Fleischhauer

Tegen de achtergrond van historische gebeurtenissen worden een aantal personages en feiten afgewisseld met moordmysteries en complotten.           

                            € 3,00  Bestellen

 

Onder verdachte omstandigheden

Amy Gutman

Een legal thriller over ambities, schone schijn, verraad en moord. 

€  3,00  Bestellen

De uitzonderlijke belevenissen van Lola Galley 

Kit Whitfield

Een beschaafde, moderne samenleving waar 1% van de bevolking anders is en deze 1% moet zorgen voor orde en rust wanneer het volle maan is. 

Hard cover             €  4,00  Bestellen

 

De Compagnie

Arabella Edge

Een misdaadroman gebaseerd op het ware verhaal van het vlaggenschip van de Oost-Indische Compagnie, de Batavia. 

€  3,00  Bestellen

Het Fatale Schot

George Pelecanos

Washington D.C. wordt veelvuldig geteisterd door rassenconflicten en geweldsexplosies.Het 1e deel van een nieuwe reeks met privé-detectives Derek Strange en Terry Quinn.

                            €  3,00 Bestellen

 

Niks om handen

Iain Levison

Net als Michael Moore voert Levison een gevecht tegen het kapitalistisch kannibalisme

Harde kaft    

€ 4,00  Bestellen

 

Camera

Eva-Marie Liffner

Spannende roman gebaseerd op historische feiten

Harde kaft  

€  4,00  Bestellen

Mallory’s Orakel

Carol O’Connell

In Gramercy Park, tussen de struiken zijn de ontzielde lichamen van 2 oudere dames  aangetroffen……. 

€  3,00  Bestellen

Bedrieglijke Zaken

Donna Leon

Ook deze literaire misdaadroman speelt zich af in het prachtige, mysterieuze Venetië. 

€  3,00  Bestellen

De poortwachter

Philip Shelby

Een thriller in een adembenemend tempo geschreven. Met ingenieuze en bloedstollende wendingen.

€ 3,00  Bestellen

 

Heren van de misdaad

Jean Ziegler

De hoogleraar sociologie laat zijn licht schijnen over de Europese samenleving die bedreigt wordt door de georganiseerde misdaad.

€ 3,00  Bestellen

 

Dief van het licht

David Ramus

Een thriller die zich afspeelt in de kunstwereld. Een aantal scènes vraagt wel om een sterke maag.

€ 4,00  Bestellen

 

Het Howard Verdrag                                   

Albert Redlum

Een verhaal van politieke intriges en religieuze haat.      

€  3,00  Bestellen

 

Smak                        

Bavo Dhooge

Een misdaadverhaal, spelend in Gent en de wereld van de kunst  

€  3,00  Bestellen

Op voet van oorlog          

Lucian K. Truscott IV

Een meedogenloze thriller, die zich afspeelt op een legerbasis. 

€  3,00  Bestellen